Targowa

Craft Beer and Food

Rezerwacja

Po potwierdzeniu telefonicznym rezerwacji, prosimy o dokonanie przelewu.

Telefon kontaktowy: 533 330 551
Nazwa firmy: Kotlarska 42 S.C., siedziba firmy: ul. Leszczyńskiego 4, 50-078 Wrocław
Nr konta: 37 1500 1793 1217 9006 5283 0000
Tytuł przelewu: TARGOWA - data rezerwacji, nazwisko, godzina. Przykład: "TARGOWA - 10 luty, Kowalski, 17:45"Targowa – Craft Beer and Food to lokal stworzony z myślą o tych, którzy lubią spędzać czas przy dobrym piwie i dobrym jedzeniu. 16 kranów, polskie i zagraniczne browary rzemieślnicze, w tym w stałej ofercie piwne propozycje z wrocławskich browarów i okolic. W menu tradycyjna, polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu, dania z dodatkiem piwa i sezonowe inspiracje.

Lokal znajduje się w zabytkowych wnętrzach wrocławskiej Hali Targowej, która od ponad 100 lat stanowi miejsce handlu i spotkań. Historyczna architektura tego obiektu przyciąga turystów z całego świata, będąc jedną z największych atrakcji Wrocławia. Targowa mieści się w 220-metrowej piwnicy pod wieżą zegarową i zachwyca niecodzienną aranżacją wnętrz. Obok oryginalnie zachowanych cegieł uwagę przykuwają: bary z miedzi i drewna, ręczne malowidła ścienne, industrialne oświetlenie, ściana ze słodów piwowarskich, liczne zdjęcia historyczne i plany architektoniczne Hali Targowej.

Kilkuosobowe stoły i wygodne ławy zachęcają do długiego biesiadowania. Na gości czeka około 120 miejsc siedzących, w sezonie letnim liczba ta zwiększy się o ponad 100 dodatkowych miejsc w ogródku. Targowa – Craft Beer and Food zaprasza w swoje progi – spotkajmy się przy dobrym piwie i dobrym jedzeniu!

Facebook Menu Wirtualny Spacer

Galeria

Poznaj Targową – Craft Beer and Food

Kontakt

Preferowany kontakt telefoniczny

Adres

Piaskowa 17, Wrocław
Hala Targowa - wejście pod wieżą zegarową

Telefon

533 330 551
w godzinach otwarcia lokalu

Email

natalia@targowa.eu
menadżerka